Zwiedzanie krakowskiej starówki – tylko na nogach!

Choć komunikacja miejska w stolicy Małopolski jest dobrze rozwinięta, wiele osób, zarówno mieszkańców, jak i turystów decyduje się na podróżowanie po mieście własnym samochodem. To oczywiście wygoda podróży, zwłaszcza jeżeli przyjeżdżasz z daleka. Na miejscu lepiej zostawić pojazd w bezpiecznym miejscu, zwłaszcza że ruch samochodowy w centrum Krakowa jest mocno ograniczony. Aby uniknąć kłopotów, zdecyduj się na strzeżony parking w pobliżu starówki.

Spacer po Krakowie to czysta przyjemność

Stolica Małopolski to znakomity cel wycieczkowy. Nieważne, czy wolisz przesiadywać w lokalnych knajpkach i podziwiać okolicę z tej perspektywy, czy spędzić cały dzień na nogach, zaglądając w najdalsze zakątki. Parkując auto na strzeżony podziemnym parkingu zyskujesz swobodę zwiedzania miasta, w którym naprawdę jest co robić i oglądać.

Parking w atrakcyjnej lokalizacji

Jeśli chodzi o wygodny, podziemny parking, Kraków został pod tym względem dobrze zorganizowany. W pobliżu Wzgórza Wawelskiego takie miejsca postojowe obsługuje grupa Interparking. Możesz zostawić tam auto bez obaw o jego bezpieczeństwo, a przy okazji nie tracić cennego czasu na dojście w wybrane miejsce. Bliska odległość starówki powoduje, że na własnych nogach możesz dostać się z parkingu na Rynek w niemal 10 minut.

Udogodnienia parkingu pod Wawelem

Parkując w pobliżu Wawelu, masz pewność, że odbierzesz auto w dokładnie takim stanie, w jakim je zostawiłeś. Operator gwarantuje klientom stały nadzór nad całością obiektu oraz zaawansowany system monitoringu. Stres związany z parkowaniem natychmiast minie, a ty będziesz cieszyć się atmosferą miasta. Zarówno goście, jak i mieszkańcy miasta mogą korzystać z parkingu prze całą dobę. Z dokładnym cennikiem zapoznasz się tuż przy wjeździe i wyjeździe z parkingu lub na stronie internetowej.

Co ważne, na podwawelskim obiekcie przygotowano również ok. 10 miejsc dla osobób niepełnosprawnych. Opłata za postój jest taka sama, jak w przypadku osób w pełni sprawnych.

https://parkingwawel.pl/