Parking Kraków Balice – duży parking w pobliżu lotniska

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice to jeden z największych portów lotniczych w Polsce, a co za tym idzie, także najbardziej zatłoczonych.

Każdego roku przewijają się tu tysiące turystów i podróżników biznesowych. Duże zaludnienie sprawia, że zapełniają się też miejsca parkingowe wokół lotniska. To właśnie w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Krakowa i osób korzystających z lotniska powstał duży parking Kraków Balice, znajdujący się zaledwie 500 metrów od terminalu Portu Lotniczego.

Parking Kraków Balice – jak tam dojechać?

Osobom zainteresowanym z pewnością spodoba się dogodna lokalizacja parkingu. Kompleks mieści się na ulicy Medweckiego 43, a można do niego trafić po zjeździe z drogi nr 774 tuż przed rondem, które prowadzi na lotnisko.

Dużą zaletą korzystania z parkingu jest możliwość skorzystania z bezpłatnego transferu z parkingu na płytę lotniska i w drugą stronę. Jest to ciekawa opcja przede wszystkim dla podróżników z cięższym bagażem, którzy chcą dostać się jak najbliżej samolotu bez konieczności dźwigania wypełnionej torby.

Dlaczego warto skorzystać z NCA parking Balice?

Parking przy lotnisku Balice to parking płatny, jednak atrakcyjne ceny za postój sprawiają, że i tak wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. Na miejscu możesz zostawić swoje auto pod nadzorem kamer już od 35 złotych za cały dzień i od 90 złotych za tydzień postoju. Im dłużej parkujesz, tym korzystniejszą ofertę otrzymasz. Co więcej, osoby, które z lotniska lub okolic korzystają każdego dnia, mogą zakupić specjalny abonament w cenie 250 złotych za miesiąc.

Zarówno turyści, jak i mieszkańcy Krakowa doceniają wygodę rezerwację. Jeżeli chcesz zamówić miejsce na parkingu, wystarczy, że wpiszesz wybrane daty w formularzu rezerwacji i dokonasz opłaty elektronicznej, a miejsce parkingowe będzie na Ciebie czekać w wybranym terminie. Wszystkie wymienione udogodnienia sprawiają, że parking Kraków Balice cieszy się dużą popularnością wśród zwolenników komfortowego parkowania.