Bezpieczeństwo auta na lotnisku – czy masz się czego obawiać?

Przed Tobą długo wyczekiwany urlop, a twój punkt startowy to Lotnisko w Balicach? Masz szczęście, ponieważ ten port lotniczy jest bardzo dobrze skomunikowany w centrum Krakowa. Jeśli natomiast przyjeżdżasz na Balice z innego miejsca w Polsce, a na dodatek z mało poręcznym bagażem, na pewno zainteresuje Cię opcja lotniskowego parkingu strzeżonego. Wydaje Ci się, że to luksus, na który Cię nie stać? Obawiasz się o bezpieczeństwo auta? W rzeczywistości jest to najlepsze, na co możesz się zdecydować!

Gdzie znajduje się parking na Balicach?

Balice to nowoczesny port lotniczy, który został bardzo dobrze zorganizowany, jeśli chodzi o całą infrastrukturę, również parkingową. Miejsca postojowe dostępne są już kilkaset metrów od pasażerskiego terminala. Krótki spacer dzieli cię zatem od parkingu do hali odlotów. Warto docenić to udogodnienie, zwłaszcza jeżeli ciąży ci duża walizka lub wylatujesz z całą rodziną, a więc mobilność jest ograniczona.

Wspomniany parking zarządzany jest przez grupę Interparking.

Organizacja miejsc postojowych nawet na wynajem długoterminowy to troska o bezpieczeństwo i komfort klientów. Zadbaliśmy także o wyraźne oznaczenie tego obszaru, aby każdy zainteresowany mógł do nas trafić bez komplikacji – mówi przedstawiciel firmy.

Strzeżony parking na Balicach – koszty i bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o strzeżony parking, Balice są wyjątkowo przystępne cenowo. Wszystko oczywiście zależy od okresu, na jaki chcesz pozostawić pojazd. Co więcej, jeśli dokonasz rezerwacji internetowo z wyprzedzeniem, zyskasz atrakcyjne zniżki. Przykładowo za okres 8 dni zapłacisz 170 zł, a przy rezerwacji online 110 zł. To stosunkowo niewysoki koszt, a ochrona auta, jaką zyskasz, będzie bezcenna.

Nawet przy dłuższym wyjeździe nie będziesz martwić się o bezpieczeństwo auta dzięki zaawansowanemu monitoringowi i stałemu nadzorowi nad powierzonymi samochodami. Poza postojem możesz tutaj skorzystać również z następujących opcji:

  • wypożyczenie fotelika dla dziecka,
  • dostępność kompresora,
  • myjnia samochodowa,
  • możliwość skorzystania z akumulatora do podładowania tego we własnym aucie.

Być może jedna z nich wpisze się w Twoje potrzeby i sprawi, że poczujesz się kompleksowo obsłużony. Jeżeli będziesz potrzebował bardziej szczegółowych informacji, możesz skorzystać z całodobowej infolinii. Żadne z twoich pytań nie pozostanie bez odpowiedzi, niezależnie od pory.

 https://interparkingbalice.pl/