Auto od ręki w Balicach, czyli jak działa wypożyczalnia samochodów w Krakowie?

Krakowskie lotnisko w Balicach gości codziennie setki podróżnych, latających turystycznie, ale i biznesowo. Jako międzynarodowy port lotniczy, który może poszczycić się nowoczesną i kompleksową infrastrukturą, obejmująca również takie usługi, jak wynajem samochodu. Jak działa krótko i długoterminowy wynajem samochodu w tamtejszej wypożyczalni?

Zwiedzanie Krakowa i okolic komfortowe zaraz po wylądowaniu

Wynajem samochodów w Balicach jest realizowany np. przez iPanek. Jakie warunki oferuje firma? Klienci mogą wynająć dowolny pojazd z dostępnej floty zarówno na kilka dni, jak i na kilka tygodni miesięcy. Oferty są elastyczne i przystępne cenowo. Flota na wynajem przeważnie obejmuje:

  • duże auta o wysokiej ładowności;
  • małe kompaktowe modele do poruszania się po mieście;
  • rodzinne samochody na wypady w inne części Małopolski.

Dzięki rozmaitym opcjom w ramach umowy możesz zapewnić sobie:

  • dodatkowe ubezpieczenie;
  • serwisowanie auta;
  • dodatkowe wyposażenie samochodu.

Samochód na Balicach krok po kroku

W wypożyczalni samochodów na lotnisku w Balicach można wynająć auto na kilka tygodni, miesiąc, a nawet i więcej. Przy takiej umowie obie strony obowiązuje dwutygodniowy okres wypowiedzenia. Jeśli chcesz zarezerwować pojazd z dostępnej floty, można dokonać za pośrednictwem strony internetowej – zarówno jeśli chodzi o wynajem indywidualny, jak i dla firmowy. Wystarczy podać datę, godzinę i miejsce odbioru samochodu, a później także wstępną datę, godzinę i miejsce jego zwrotu.

Po uzupełnieniu podstawowych danych, zyskasz dostęp do oferty i wszystkich samochodów z floty, które możesz zarezerwować w danym momencie. Będą to pojazdy różnej klasy, rozmiarów, marek i modeli, także bez trudu wybierzesz takie auto, które będzie odpowiadało na konkretne potrzeby.

Jeżeli twoim celem jest Kraków i przylatujesz tu zwiedzać i czerpać z oferty miasta, kompleksowe usługi, niezależność i mobilność zyskasz właśnie z wypożyczalnią aut. Po zamówieniu pojazdu należy go odebrać, otworzyć go i korzystać zgodnie z własnymi planami. Po zakończeniu okresu określonego w umowie zawozi się samochód do wskazanego przez wypożyczalnię punktu.