Niskie oszczędności? Przeznacz je na sklep Internetowy!

Duża część osób zastanawia się nad tym, jeżeli ma, pieniądze to na co może, je przeznaczyć. Właśnie teraz omówimy, jedną z tych zalet, na co można, przeznaczyć parę groszy a dokładnie od 600 do 3000 złotych, żeby już w pierwszym miesiącu osiągnąć większe zyski.

Mowa jest tutaj oczywiście o takowym sklepie internetowym w modelu dropshipping. Pełno platform takie jak:

– Sky-shop.

– Shoper.

I wiele więcej takich platform pozwala na szybkie założenie sklepu, który jest w dropshippingu i pozwoli to na wydanie mniejszych pieniędzy. Omówmy jednak koszta związane z takim sklepem.

1. Cała platforma na przykład Shoper kosztuje od 49 złotych do 269 złotych. Wybierając, opcję najtańszą możemy, dodać mniej produktów, ale to ma być sklep za małe pieniądze, więc się też opłaci.

2. Darmowa integracja z allegro wpłynie dobrze na wygląd owego sklepu. Możemy ją wykonać na praktycznie każdej z takowych stron.

3. Integracja z hurtownią. Najczęściej kosztuje to 89 złotych na miesiąc i warto jednak przygotować się na dwa miesiące, czyli to koszt 178 złotych.

4. Certyfikat SSL na owych stronach kosztuje 99 złotych, więc nie tak źle.

5. Cały wygląd sklepu możemy zrobić samemu, ponieważ jest, wiele poradników jak zrobić to na takiej platformie samemu co ułatwi, nam to prace.

6. Dodatkowe takie usługi jak poczta e-mail jest bezpłatna.

7. Możemy wykorzystać też na przykład na Sky-Shop z płatnej kampanii Ads, która pomoże w zwiększeniu sprzedaży i możemy na nią przeznaczyć już tylko 100 złotych. Takie kampanie możemy zrealizować też na innych takich platformach.

8. Stworzenie Fanpage na Facebooku i profilu na Instagramie pomoże, w uzyskaniu nowych klientów do sklepu a jest, to całkowicie za darmo.

9. Żadnych kosztów wysyłek w takiej opcji nie ponosimy, dlatego, że właśnie to hurtownia robi za nas. My tylko ustawiamy marże i informujemy, hurtownie ile zamówień jest, w ciągu dnia.

10. Przeznaczamy na kampanie reklamową na Facebooku i Instagramie najniższa promocja dobrze ustawiona wyniesie nas 150 złotych za oba media społecznościowe.

11. Sami możemy, zacząć projektować grafiki są, programy typu Canva, która nam w tym pomoże i wiele więcej takich stron/aplikacji istnieje. Kolejna rzecz za darmo.

12. Jeżeli posiadamy, więcej funduszy możemy, poszukać (lecz nie jest to lubiane i często praktykowane) listy bazy na sprzedaż z danej niszy i jest to koszt 250/500 złotych. Jednak przy niższych kosztach warto tego uniknąć!

Dobrze teraz policzmy koszty, jakie nas wyjdą za cały sklep z produktami.

49 + 178 + 99 + 100 + 150 = 576 złotych przy najniższym budżecie. Wiadomo, że lepiej mieć trochę więcej pieniędzy jak jakieś 3000 złotych, wówczas można zainwestować więcej w kampanie reklamowe, które pozwolą na wyższy zysk.

Zysk miesięczny takowego sklepu nowego oscyluje od 1500 do 2000 złotych miesięcznie. Pamiętaj, nie przekracza, to najniższej krajowej, więc nie musisz posiadać własnej działalności. Jednak jest ona zalecana, podczas pracy w modelu dropshipping.